Ana sayfa Bakım L’oreal Elseve Extraordinary Oil Yorumu

L’oreal Elseve Extraordinary Oil Yorumu

514
4
PAYLAŞ
L’oreal Elseve Extraordinary Oil

Çok uzun zamandır L’Oréal Paris Elseve markasına ait Extraordinary Oil saç bakım yağını kullanıyorum. Ürü 100 ml pompalı bir şişede ve içinde 6 değerli çiçeğin özleri bulunuyor. Özellikle yaz aylarında deniz ve havuz suyundan dolayı saçlarım çok fazla yıpranıyor. Bir de bunun üzerine her gün düzleştirici ile üzerinden geçtiğimden dolayı bu kırılma ve yıpranma iki katına çıkıyor.

Ürünün vaatlerine gelecek olursak… Saç dokusunu kusursuzlaştırması en büyük özelliği. Bunun yanı sıra kokusu inanılmaz güzel. Banyodan sonra saçınıza sürdüğünüzde asla yağlı bir görüntü olmuyor ve saçınızı ağırlaştırmıyor. Ben kullanmadan önce yağ olduğundan dolayı saçıma sürerken çok endişe duymuştum. Acaba saçımı daha hızlı yağlanmasına sebep olur mu, saçımı ağırlaştırır mı diye. Ama bunların hiç birisi ile karşılaşmadım.

Bu ürünü bir kaç farklı şekilde kullanabilirsiniz. Şimdi size onlardan bahsedeceğim;

  • Banyodan önce saçınıza tamamen sürerek belli bir süre bekleyebilirsiniz. Bu sayede ürünü saçınız emerek daha etkili bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Bir süre bekledikten sonra saçınızı yıkayabilirsiniz.
  • Duştan sonra saçınızı kurutmadan önce nemli saçınıza uygulayabilirsiniz. Ben en çok bu şekilde uyguluyorum. Duştan sonra üründen avucuma 2-3 pompa alıyorum ve bunu saçlarıma iyice yediriyorum. Özellikle uçlarına daha çok uyguluyorum. Daha sonra da saçımı kurutuyorum ve düzleştiriyorum.
  • Saçınızı tamamen kuruttuktan ve şekil verdikten sonra da bu yağı saçınıza çok olmayacak şekilde kullanabilirsiniz.

Ürünü kullandığınızda saçınızın daha yumuşadığını ve daha kolay bir şekilde tarandığını fark edeceksiniz. İndirim zamanında çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Siz de saçınıza bakım yapacak ve çokta güzel kokacak bir ürün arıyorsanız mutlaka bu ürüne bakmanızı öneririm.

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here