Ana sayfa Parfüm Moschino Cheap and Chic Parfüm İncelemesi

Moschino Cheap and Chic Parfüm İncelemesi

858
0
PAYLAŞ

Şişeyi elinize ilk aldığınız anda Temel Reis çizgi filmine gidiyorsunuz. Safinaz’ı andıran şişesi oldukça sevimli. Moschino Cheap and Chic, hem ucuz hem de çok güzel kokan bir parfüm.

Moschino Cheap and Chic

Tepe Notası: Bergamot, Yuzu, Gül Ağacı, Beyaz Orkide.
Kalp Notası: Bağdat Nilüferi, Siklamen, Yaban Gülü, Mısır Yasemini, Şakayık, Vanilya.
Dip Notası: Süsen, Misk, Sandal Ağacı, Tonka Fasulyesi, Gri Amber.

İçerisinde bu kadar çiçek kokusu varken çiçekli bir koku değil aslında. Hem temiz kokuyor, hem çiçekli kokuyor hem vanilyalı kokuyor… Aslında içerisinde birçok kokuyu barındırıyor adeta.

Moschino Cheap and Chic

Parfüm günlük kullanım için oldukça uygun. EDT olmasından dolayı kalıcılığı çok uzun süre gitmiyor ama sıktıktan 1 saat sonra da hemen uçmuyor. Aslında parfümün kalıcılığının ve kokusunun ciltten cilde göre değiştiğine inanıyorum. Bunun için parfüm almadan önce mutlaka kendi üzerinizde denemeniz gerekiyor.

Özellikle yaz aylarında bu parfümü çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Moschino Cheap and Chic

Ben parfümlerin bilinen internet sitesinden alınmasından yanayım. Nedeni ise, normal kozmetik marketlerde çok pahalı olan bir parfümü yüzde elli indirimli şekilde bulabilirsiniz. Çoğu kişi bu parfümlerin daha ucuz olmasından dolayı bunların sahte olduğunu düşünüyor, bu çok yanlış bir düşünce. Checkcosmetics sitesinden batch kodu sorgulatılarak ne yazık ki parfümlerin raf ömürlerini ve son kullanma tarihlerini sorgulatamayız. Batch kod dediğimiz olan, parfümün hangi raftan çıktığını firmanın daha kolay bir şekilde bulması içindir. Tabii ki de her internet sitesine güvenip her yerden alın demiyorum. Ben kapanmadan önce tüm parfümlerimi Markafoni’den alıyordum ve hiçbir şekilde sorun yaşamadım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here