Ana sayfa Güzellik Far The Pink Ellys Nude Far Paleti

The Pink Ellys Nude Far Paleti

617
0
PAYLAŞ
The Pink Ellys

The Pink Ellys markası hayatımıza gireli çok bir zaman olmadı. Ama görür görmez ambalajlarının güzelliğine resmen vuruldum. Markaya ait far paletinin içerisinde çok güzel renkler var. Hadi şimdi incelemeye başlayalım…

Nude far paletinin üzerinde pin-up kızı ve yazılar var.

“Kalbin ve aklın güzele odaklanmışsa güzellik içindesindir”

Mıknatıslı kapağını açtığınız zaman palette 10 adet far bulunuyor. İçlerinde hem ışıltılı olanları hem de mat olanları var ama ışıltılı olanlar çoğunlukta. Bu sayede hem gündüz hem de gece makyajı yapmak istediğinizde bu paleti kullanabilirsiniz. Her bir renginde kendine özgü ismi var. Palet içindeki renklerden benim favorim; Sahara, Pearl ve Cotton Candy.

Paletin ayna kısmının altında da “Güzellik; gözlerinin içinin parlamasıdır…” yazısı var.

 

The Pink Ellys

Ürünün içinden iki tarafı da sünger uçlu bir fırça aplikatörü çıkıyor. Far kullanırken bu şekilde fırçaları kullanamıyorum. Genellikle kıl yapılı fırçalarla uygulamak daha kolay ve daha güzel oluyor.

The Pink Ellys

Farların yapısı yumuşak olmasından dolayı kullanırken tozutuyor. Farların pigmentleri çok iyi renkleri çok güzel veriyor ama altına far bazı uyguladığınızda bu verimi daha iyi alabiliyorsunuz.  Ben günlük makyajlarda far bazı kullanmayı sevmiyorum. Kullanmadığınız zamanda akşama kadar far gözünüzde kalıyor. Azcık uçuyor ama yine rengi belli oluyor.

Palet içerisinde bulunan renklerin swatchları ise şu şekilde;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here