Ana sayfa Güzellik Maybelline Age Rewind The Eraser Eye Kapatıcı | Light

Maybelline Age Rewind The Eraser Eye Kapatıcı | Light

522
0
PAYLAŞ
Maybelline Age Rewind The Eraser Eye Kapatıcı | Light

 

Biraz geç oldu sanırım ama bir türlü bu ürünü yazmak kısmet olmadı. Kısmet bugüneymiş. 🙂

Ürünün sonuna gelmek üzereyim, bundan dolayıda en güzel yorumu şimdi yapabilirim diye düşündüm.  İkincisini de aldım, yani bu demek oluyor ki çok sevdim!

Maybelline Age Rewind The Eraser Eye Kapatıcı | Light

Yapısına bayılıyorum gerçekten çünkü yok gibi bir şey. Kapatıcılığının yanı sıra aydınlık bir görünüm de veriyor. En çokta bu hoşuma gidiyor. Gözaltı morluklarınızı da adeta bir silgi gibi siliyor. Kapatıcılığına da gelecek olursak oldukça yüksek. Bende ki rengi light olan. Cildime tam uydu. Bundan dolayı kullandıktan sonra da cildimde hiçbir renk farklılığı da olmuyor. Kapatıcılarda eğer cildinizin rengini çok iyi tutturamazsanız çok kötü bir görüntü olabiliyor. Bunun için kapatıcı kullanmaktan genellikle çekiniyordum. Ama bu ürünün hiç bu şekilde bir eksisi olduğunu düşünmüyorum. Ürünün içerisinde GojiBerry yani Kurt Üzümü bulunuyor. Kurt üzümü mutluluk meyvesi olarak anılıyor. Bu meyvenin özellikleri cildinizdeki yaşlanmayı yavaşlandırıyor ve sıkılaştırıyor.

Maybelline Age Rewind The Eraser Eye Kapatıcı | Light

Ürün kullanımına gelecek olursak, kırmızı bölümde oklar var ve ürünü okun yönüne doğru çıt çıt edecek şekilde çeviriyorsunuz. Böylece ucundaki süngere ürün geliyor. Elinizle değil de o süngeri gözaltlarınıza sürerek kullanabiliyorsunuz. Daha sonra ben sünger yardımı ile iyice cildime yayıyorum. Bu sayede ürünü hem pratik bir şekilde kullanmış oluyorsunuz hem de sürümü oldukça kolay oluyor. Ama ürünü kullandıkça o sünger kirleniyor ve çıkmadığından dolayı da temizlenmiyor. Ben bu durumdan biraz rahatsız oldum. Hijyen açısından süngerin çıkarılıp takılıyor olabilmesini tercih ederdim. Bu durumu süngeri çıkartıp, yine ürünü ok yönünde çevirip gelen ürünü elinizle alıp uygulayarak çözebilirsiniz.Ürünü uyguladıktan sonra hemen sabitleniyor, gün içerisinde kesinlikle parlama ve çizgilere dolma yapmıyor.

Ürünün indirimsiz fiyatı 30 TL civarında ama indirim zamanında 15-20 TL arasında fiyata da bulabilirsiniz. Denemediyseniz mutlaka denemenizi öneriyorum. Özellikle günlük kullanım için oldukça yeterli bir ürün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here