Ana sayfa Bakım Nivea BB Clean Güzelleştiren ve Bakım Yapan Temizleme Suyu

Nivea BB Clean Güzelleştiren ve Bakım Yapan Temizleme Suyu

434
0
PAYLAŞ
Nivea BB Clean Güzelleştiren ve Bakım Yapan Temizleme suyu

Merhaba, uzun zamandır cildime fondöten kullanmak yerine BB krem ya da CC krem kullanmayı tercih ediyorum. Eğer özel bir yere gidiyorsam fondöten kullanmayı tercih ediyorum. Çünkü BB kremler ve CC kremler artık çok fazla çoğaldı. Bunların içinden mutlaka sevdiğiniz ve sizin de cildinize uygun olanı bulabilirsiniz.

BB krem uygulamasından sonra cildinizi Nivea’nın BB Clean ile temizleyebilirsiniz. BB yani “Beauty Balm” güzellik balmı şeklinde açılımı vardır. 3. Kutusunu bitirdiğim Nivea BB clean güzelleştiren ve bakım yapan temizleme suyu hakkında da size yorumlarımı yazacağım.

Nivea BB Clean Güzelleştiren ve Bakım Yapan Temizleme Suyu

Ürün 200 ml bir şişenin içinde bulunuyor. Cildinize beş etkiyi bir arada sağlıyor;

  • Arındırır; Cildi BB krem, fondöten ve makyajdan etkili bir şekilde arındırır.
  • Temizler; Gözenekleri yağ ve kirden temizleyerek cildin nefes almasını sağlar.
  • Nemlendirir; Cildin doğal nem dengesini destekleyerek, ciltte yumuşak ve nemli bir his bırakır.
  • Cilt kusurlarını azaltır; Pürüz ve kızarıklık görünümü gibi cilt kusurlarını azaltmaya yardımcı olur.
  • Hazırlar; Cildi bir sonraki BB krem ve makyaj uygulaması için kusursuz bir şekilde hazırlar.

Bunların arasından en hoşuma giden makyaj öncesinde cildinizi ürün ile sildikten sonra makyaja hazırlaması oldu. Ürünün içinde E vitamini de bulunduğundan dolayı ayrıca cildinizi de beslemeye yardımcı oluyor. Ürünü yüz makyajınız, göz makyajınız ve dudak makyajınız için kullanabilirsiniz. Ben göz makyajım için hiç denemedim. Gözlerim çok hassas olduğundan dolayı kendi kullandığım ürün haricinde ürün kullanmaktan biraz çekiniyorum. Aksi durumda hemen kızarma ve aşırı yanma yapıyor. Loreal paris markasına ait göz makyaj temizleyicisi bu konuda benim favorim. Bu konuda yazımı da buradan okuyabilirsiniz.

Nivea BB Clean Güzelleştiren ve Bakım Yapan Temizleme Suyu

Ürün cildinizi asla kurutmuyor. Her hangi bir kızarıklık yapmıyor, yani en azından ben bu şekilde bir reaksiyon yaşamadım. Makyaj disk pamuklar ile ürünü üzerine dökerek cildinizi iyice silip kullanabilirsiniz. Ürünü kullandıktan sonra cildinizi ayrıca durulamanıza gerek yoktur. Makyaj yapmadan önce cildinizi Nivea BB Clean Güzelleştiren ve Bakım Yapan Temizleme Suyu ile sildiğinizde pamuğa yine de yağ geldiğini göreceksiniz. Sildikten sonra sanki cildimin iyice temizlendiğini hissediyorum. Bir nevi tonik gibi. 🙂

Ürün indirimsiz hali 20-22 TL civarında oluyor. Ama yüzde elli indirime girdiği zaman daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Ürünün ikilileri de satılıyor. Ben alacağım zaman genellikle ikili ürünü tercih ediyorum.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here