Ana sayfa Güzellik Maybelline Brow Precise Fiber Filler Kaş Maskarası | Dark Blonde

Maybelline Brow Precise Fiber Filler Kaş Maskarası | Dark Blonde

619
0
PAYLAŞ
Maybelline Brow Precise Fiber Filler Kaş Maskarası | Dark Blonde

Son zamanlarda özellikle fırçasıyla herkesin dikkatini çeken Maybelline Brow Precise Fiber Filler Kaş Maskarasını bir de ben anlatayım istedim. 🙂
Ürünü alıp ilk kullandığımda fırçasını görünce “ay bu ne böyle nasıl sürülecek bu” diye endişelerim olmadı değil. Meğerse fırçasını kullanmakta hiçte bir sorun yokmuş.

Maybelline Brow Precise Fiber Filler Kaş Maskarası | Dark Blonde

Ürünün bendeki rengi Dark Blonde. Kaşlarımın rengi çok koyu değil ama açıkta değil ondan bu rengin uyacağını düşündüm ve düşüncemde de haklı çıktım. 🙂  Kaşlarınla ilgili en büyük sorunum başlama yerlerinde ve ara ara yerlerde boşluk olması. Boşluk deyince böyle baya göze batan ya da beni çok rahatsız eden boşluklar değil. Ama yine de makyaj yaptığınız zaman kaşlarınıza da ufak bir uygulama yaptığınızda resmen ifadeniz bile değişiyor. Bunun için günlük olarak kullanmaya uygun bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Maybelline Brow Precise Fiber Filler Kaş Maskarası | Dark Blonde

Ürünün içinde minik minik fiber kıllar var, bu da bence en güzel özelliği. Ürünü kaşlarınızı tarar gibi uyguluyorsunuz ve o minik kıllar boş olan yerlere pıt diye yapışıyor. Bu sayede hem daha doğal duruyor hem de daha dolgun gözükmesini sağlıyor. İnce bir kaş yapınız varsa fırçayı kullanırken zorluk yaşayabilirsiniz. Ürünü uyguladığınızda kaşınızda bir tabaka var gibi oluyor. Ben ilk kullandığımda elim sürekli kaşıma gidiyordu, ama bir süre sonra bu his kayboluyor ve doğal bir görünüm kalıyor. Gün içerisinde hiçbir şekilde akma ya da bulaşma yapmıyor. Ayrıca kullandığım süre içerisinde ürünü çıkartırken de kaşlarımda dökülmede olmadı. Ürünü kullanmadan önce kaş fırçası ile kaşlarımı iyice tarayıp ürünü daha sonra uyguluyorum. Bu şekilde daha derli toplu ve daha doğal bir görünüm oluyor. Ayrıca böyle rimel gibi iki kat üç kat asla kullanmayın. Tek kat yeterli oluyor. Arka arkaya uyguladığınız zaman bence görüntüsü güzel durmuyor ve yapay bir şekilde gözüküyor.

Ürünün fiyatı 30 TL civarında ama ben indirimde 10 TL’ye satın aldım. 10 TL olduğunu görünce ben de inanamadım ve denemek istediğim için direk aldım. Ama iyi ki de almışım. Günlük kullanım için oldukça güzel ve doğal görünüm arıyorsanız ve bu ürünü denemediyseniz mutlaka bir şans vermelisiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here