Ana sayfa Bakım Loreal Paris Skin Expert Saf Kil Peeling Maskesi

Loreal Paris Skin Expert Saf Kil Peeling Maskesi

722
0
PAYLAŞ
loreal paris saf kil peeling maskesi

Günlük olarak çok sık maske kullanamıyorum. Ama özellikle mevsim geçişlerinde maske kullanmak cildin yenilenmesine de yardımcı olduğundan beri tercihimi o dönemlerde yapıyorum. Son zamanlarda herkesin çok severek kullandığını okuduğum lorealparis skin expert saf kil peeling maskesini deneme fırsatım oldu.

loreal paris saf kil peeling maskesi

Ürün 50 ml’lik cam kavanozun içerisinde bulunuyor. Ürünü indirim zamanında 18 TL’ye satın almıştım. İndirimsiz fiyatı 37-38 TL civarında oluyor.Maskenin içerisinde üç farklı kil ve yosun özü bulunuyor.

loreal paris saf kil peeling maskesi
  • Arı kil; yoğun silikat içeren, cildi pürüzden ve fazla yağdan arındırıyor.
  • Montmorillonit kil; Mineraller bakımından zengin ve cilt kusursuzlaştırışı özelliği vardır.
  • Saf kil; cilt temizlemeye yardımcı elementler bakımından zengindir.

Maske cildiniz için çok güzel yenilikler sağladığını belirtiyor. İlk günden itibaren cildinizi yumuşatıp pürüzsüz bir şekilde daha canlı gözükeceğini, yedi günden itibaren yüzünüzde var olan gözeneklerinizi sıkılaştıracağını ve cilt dokusunun görünümünü düzelteceğini, günden güne ise cildinizin daha canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanacağını vaat ediyor.

loreal paris saf kil peeling maskesi

Maskenin kullanımına gelecek olursak, temiz cildinize günde 2-3 kez kullanabiliriz. Göz ve dudak bölgeniz hariç yüzünüze ince bir tabaka halinde sürmeniz, sürdükten sonra da 5-10 dakika beklemeniz yeterlidir. Maske cildinizde kuruduktan sonra ılık su ile cildinize dairesel hareketler yaparak maskeyi cildinizden temizlemeniz gerekiyor.

loreal paris saf kil peeling maskesi

Maskenin kokusuna bayıldım. Ayrıca cildinizde ne kadar uzun tutarsanız tutun asla rahatsız olmuyorsunuz. Cildinizi çok fazla germiyor. Ben genellikle 15 dakika civarında cildimde tutuyorum. Daha önce kullandığım bazı peeling ürünleri cildimi temizledikten sonra kızarıklıklara ve kurumasına yol açmıştı. Bundan dolayı kullanamıyordum. Ama bu üründe asla böyle bir şey olmadı. Maskeyi cildimden temizledikten sonra gerçekten de cildim yumuşacık oldu. Ayrıca maske cildinizden oldukça kolay bir şekilde arınıyor.

Serinin peeling maskesi haricinde iki ürünü daha bulunuyor. Saf kil detoks maskesi ve saf kil arındırıcı maske. En yakın zamanda bu iki ürünü de alıp denemek istiyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here