Ana sayfa Bakım L’Oréal Paris Mucizevi Yağ – Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ – Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi

2182
2
PAYLAŞ

Uzun zamandan beri L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremini kullanıyorum.  Özellikle yaz aylarının başlarında cildim çok fazla kuruyor ve pul pul dökülmeye başlıyor. Bunun önünü alabilmek adına cildimi sabah akşam nemlendirmek zorunda kalıyorum.

Bu ürünü çok seviyorum. Yapısı, kokusu, kullandıktan sonra cildinize yapış yapış his bırakmaması benim için oldukça önemli. Ürünü kullandıktan sonra cildinize verdiği ışıltıyı gözle görebilirsiniz. Ayrıca içinde barındırdığı yağlar cildinizi beslediğinden dolayı da cildinize canlılık gelecek. Ürünün içeriği 8 temek yağ ile zenginleştirilmiş. Bu kremin en önemli yağlarından ikisi anti-oksidan özelliği de olan Lavanta ve Biberiye ve rahatlatıcı özelliği ile bilinen de Beyaz Yasemin yağıdır.

Kuru ve karma cilde sahip olanlar için kullanmasını tavsiye ediyorum ama yağlı bir cildinize varsa çok fazla memnun kalmayabilirsiniz. Bu kremi makyaj altına uyguladığımda çok fazla eksi yanını görmedim ama mutlaka makyaj altına kullanın da diyemem. Sadece bu şekilde kullanmak istiyorsanız sürdükten en az 15 dk sonra falan makyajınızı yapmaya başlayın çünkü kremi cildinizin iyice emmesi gerekiyor.

Almadan önce bu kremin çok güzel olduğuna dair yazılar okumuş, blogger yorumları görmüştüm. Ama tüm bunlara bakarken ve alırken ürünün 30+ yaş olduğuna asla fark etmemişim 🙂

Ama olsun 30’a şunun şurasında 2 kaldı zaten. 🙂

 

 

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here