Ana sayfa Sponsor Yenilebilen mutluluk : Nefis Demet

Yenilebilen mutluluk : Nefis Demet

3432
2
PAYLAŞ

Sevdiğiniz kişilerin özel günlerinde ya da içinizden geldiği her anda yanınızda Nefis Demet yenilebilir çiçekleri var.

Hem sevindiren hem de yerken mutlu eden bundan güzel hediye var mıdır? 18 Şubat tarihinde Ataköy Garden’da gerçekleştirdiğimiz #makyajveguzellik masalı etkinliğimizde bizi yalnız bırakmadılar. Bu mutluluk kaynağı ile bizimde tanışmamızı sağladılar.

Nefis Demet genel müdürü Mahmut Atar bize tüm ürünlerin hazırlanma aşamalarını bize anlatarak bizim daha da iştahımızı kabarttı. Özel günler için en güzel hediyelerden biri olan hem de karşınızdakini mutlu ve özel hissetmesini sağlayacak olan bu demetler benimde vazgeçilmez hediyelerimin arasında yerini aldılar bile. İster kek buketlerinde, ister kurabiye sepetlerinden isterseniz de meyve buketlerinden seçiminizi yaparak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Etkinlikte bu ürünlerin ilk tadına baktığımda yedikçe yiyesim geldi. Taze, lezzetli ve görünüşleri gerçekten mükemmel. Yerken her ayrı tadı ayrı ayrı alabiliyorsunuz. Benim en sevdiğim ise çikolata kaplı elmalar oldu.

Ayrıca hastanelere de bu buketleri kolay bir şekilde götürebilirsiniz. Hem hastanızı rahatsız etmeyecek hem de ziyarete gelenlerin ağzını tatlandıracak. Aynı şekilde misafirliğe giderken de yanınıza alabilirsiniz.

Firma bünyesinde 9 şube barındırıyor. Aynı gün teslimat ile sevdiklerinizi vakit geçmeden mutlu edebileceksiniz. Karışık Lezzet Sepetleri, Çikolatalı Meyve Sepetleri, Kek Sepeti, Kurabiye Sepeti, Truffle Sepeti ve Lezzet Kutularına göz atmak için www.nefisdemet.com web adresine bakabilirsiniz.

Önümüzde kadınlar günü var, o zaman hemen sipariş vermeye. Emin olun bağımlılık yapacak ve tadı damağınızda kalacak. 🙂

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here