Ana sayfa Bakım Peeling Ürünleri

Peeling Ürünleri

839
0
PAYLAŞ

Cilt bakımımız için en önemli temizleme ürünlerinden birisi peeling. Çünkü peeling sayesinde hem cildinizi ölü deriden kurtarabilirsiniz, hem de cildinizde biriken yağı ve kiri derinlemesine temizleyebilirsiniz. Peeling için birçok ürünü denedim. Aralarında sevdiklerim de oldu sevmediklerim de. Size de bu ürünler hakkında güzel güzel bilgiler vermek istedim.

Ama unutmayın ki, cilt bakım ürünleri kişiden kişiye de farklılık gösterebilir. Benim sevmediğimi sevebilir ya da sevdiğimi sevmeyebilirsiniz. Hadi anlatmaya başlayayım 🙂

1- Peter thomas roth markasının peeling gel ürünü;

Fiyatını sonuna kadar hak eden, gerçek anlamda bir soyma temizleme işlemi gerçekleştiren bir peeling. Kuru ve temiz cildinize elinize bir miktar ürün alarak yüzünüze masaj yaparak uyguluyorsunuz. Bu işlem sırasında ölü derinin döküldüğünü görüyorsunuz. Sonrasında ise tertemiz, yumuşacık, ışıl ışıl bir cilt.
Fiyatı: 198 lira.

 

2-Avene gentle purifying scrub ürünü;

Hassas ciltlere uygun, küçük pembe partikülleri olan, cildi yumuşatan bir peeling. Duş sonrası iyice açılmış olan gözenekleri temizlemek en güzel kullanım şekli.
Fiyatı: 50 lira.

3- Clean&Clear siyah nokta temizleyici günlük krem jel peeling ürünü;

Herkesin kolayca ulaşabileceği, çok büyük vaatleri olmayan bir ürün. Makyaj temizlendikten sonra biraz daha derinlemesine bir temizlik için kullanılabilir.
Fiyatı:10 lira.

4- Nip&Fab Glycolic scrub ürünü;

Watsons’larda satılan, glikolik asit gibi cildimize çok yararlı olan bir içerik barındıran, popüler bir peeling. Seveni olduğu kadar sevmeyeni de var çünkü ciddi sivilce problemleri yaratabiliyor.
Fiyatı:39 lira.

Cildinizi temizlemeyi ve özellikle günde bol bol su tüketmeyi unutmayın.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here