Ana sayfa Bakım Maybelline Push Up Angel Maskara

Maybelline Push Up Angel Maskara

834
0
PAYLAŞ

Maybelline New York Push Up Angel Maskara

Rimeli elinize açıp fırçasını görünce önce bir hayal kırıklığına uğruyorsunuz, fırçasında kıl yok. “Bu benim kirpiklerimi nasıl olur da uzatır, kaldırır ve güzel yapar” diye düşünüyorsunuz. Ama bu sorular taa ki rimeli uyguladığınız ana kadar sürüyor.

Rimel kirpiklerinizin tamamını kavrıyor, hem de nasıl bir kavramak resmen hepsine tek tek dokunduğunu hissediyorsunuz. Şu ana kadar en sevdiğim maskara Maybelline Lash Sensational idi. Ama push up angel ile tanıştıktan sonra buna rakip çıktı resmen.

Bu sihirli fırça sayesinde kirpiklerinizi dibinden tutup ucuna kadar uygulayabiliyorsunuz. Kirpiklerinizi gerçekten çok güzel kaldırıyor. Fotoğraftaki tek kat hali. Ben genelde 2 kat rimel uygulamaktan çok hoşlanmıyorum. Anca özel günlerde iki kat rimel uyguluyorum.

Gün içerisinde hiç bir şekilde akma yapmıyor, çıkartmak istediğinizde de kolay bir şekilde çıkıyor. Ama bana sorarsanız bir makyajın hem yüzünüzden hem gözünüzden kolay bir şekilde çıkmasının tek nedeni kullandığınız makyaj temizleyiciler.

Benim kullandığım makyaj temizleyici hakkında da en yakında size yazı yazacağım. L’oreal Paris çift etkili göz ve dudak makyaj temizleyici benim çooook uzun zamandan beri favorim. Onun üzerine tanımıyorum diyebilirim.

Maybelline Push Up Angel’ı ben markafoni.com’dan 17 TL’ye almıştım. Çeşitli kozmetik marketlerinde de indirime girince 15-20 arasında bulabilirsiniz.

 

Sevgiler,

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here